Як запустити прискорену реєстрацію ТМ?

Для цього необхідно подати до Укрпатенту клопотання з проханням прискорити реєстрацію. Клопотання подається після сплати Вами збору за подання заявки і його зарахування Укрпатентом.

Після спливу 3 (трьох) місяців з моменту подання заявки на реєстрацію Вам Укрпатентом буде виставлено рахунок за прискорення, який Ви маєте оплатити. Визначеного строку для оплати послуг Укрпатенту щодо прискорення реєстрації ТМ не встановлено, однак, саме Ви маєте бути зацікавлені в його якнайшвидшій оплаті, оскільки тільки з моменту зарахування коштів заявка переходить в режим її розгляду за прискореною процедурою, і з цього моменту розпочинає відлік строк у 3 (три) місяці, протягом яких має бути проведена кваліфікаційна експертиза і винесене рішення за її результатами.

Клопотання про прискорення реєстрації може бути подане на будь-якому етапі реєстрації ТМ після сплати збору за подання заявки та зарахування його Укрпатентом, однак, варто враховувати доцільність (наприклад, якщо до завершення звичайної процедури реєстрації ТМ лишається один-два місяці, очевидно, що замовляти поискорену процедуру на даному етапі немає сенсу).

Вартість прискореної реєстрації ТМ

Вартість послуг Укрпатенту щодо прискорення реєстрації ТМ.

Словесне/зображувальне позначення (1 клас МКТП): 5220,00 грн., за кожен наступний клас МКТП - 612,00 грн.

Комбіноване позначення (1 клас МКТП): 9396,00 грн., за кожен наступний клас МКТП - 960,00 грн.

Вартість наших послуг щодо підготовки клопотання про прискорення реєстрації ТМ, його подання до Укрпатенту та супроводження прискореної реєстрації ТМ Ви можете знайти в «Тарифах».

Інструменти
для реєстрації ТМ

Інші послуги

Безкоштовна консультація

Щоб отримати безкоштовну консультацію з Вашого питання, зателефонуйте, будь ласка, нам за номером телефону +38 (096) 769-55-91 або залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з Вами найближчним часом.