Amazon запатентував дзеркало, яке "одягає" на користувача віртуальний одяг

Компанія Amazon запатентовала дзеркало, яке дозволяє "випробувати" одяг в Інтернеті, переносить зображення користувача в віртуальну реальність.

Компанія LG запатентовала новий смартфон, що розтягується

Компанія LG отримала патенти на пристрій, в яких описується пристрій вкрай незвичайної форми. Судячи з документів, корейський виробник працює над смартфоном, здатним перетворюватися в планшет і навпаки розтягуванням або згинанням.

Apple і Nokia вирішили патентний спір

Apple і Nokia почали тісну співпрацю, вирішивши патентну суперечку. Між двома компаніями надзвичайно швидко завершилась патентна суперечка. Американська корпорація Apple і фінська компанія-виробник телекомунікаційного устаткування Nokia планують тісну співпрацю в зв'язку з вирішенням патентного спору між компаніями.

Україна не має жодного зареєстрованого сорту фундука

Яким чином можна вирішувати проблему дефіциту саджанців горіха в Україні? Зараз в «Реєстрі сортів ...» знаходиться 35 сортів волоського горіха, половина з яких селекціоновано Придністровської дослідної станцією, проте в цілому вони є класичними, і тільки кілька сортів є перспективними з точки зору їх промислової продуктивності.

У США випробували автомобіль-трансформер, що крокує через пробки.

У США випробували машину-трансформер, здатну долати затори на дорогах. Компанія-розробник Thinkmodo назвала своє дітище Hum Rider. Трансформер створений на базі Jeep Cherokee Wagon. Трансформація автомобіля відбувається за допомогою натискання однієї кнопки. Як зазначається, стандартна підвіска і силовий агрегат позашляховика були замінені спеціальною телематичною платформою Hum з чотирма гідравлічними розсувними стійками, здатними підняти кузов на висоту 2,7 метра і завдяки розширенню колії проїхати над автомобілями, що стоять попереду.

Уряд схвалив законопроект по боротьбі з патентним тролінгом

Кабінет міністрів підтримав проект закону, який передбачає удосконалення правового захисту інтелектуальної власності та боротьбу з так званим "патентним тролінгом". "Патентним тролінгом" називають діяльність компаній, які реєструють промислові зразки на відомі форми виробів, а потім вимагають від компаній сплати "роялті" за використання цих об'єктів в комерційних цілях.

Renault відкрив патенти на електричний сітікар Twizy

17 січня 2017 компанія Renault передала частину корпоративних патентів на компактний електричний сітікар Twizy в громадське користування. Незважаючи на те, що в цілому відкриття патентів є поширеним кроком в сфері високих технологій, але конкретно в цій галузі мало хто наважується на відмову від монополізації використання унікальних технологій. Автовиробник надав в вільне користування частину патентів на електричний компакт-кар Twizy. Зокрема, патенти на платформу, електричний двигун, а також керуючу електроніку і програмне забезпечення для неї. Єдиним діючим патентом залишився тільки патент на дизайн кузова.

Ліжко для лінивих.

Канадська компанія "Smart Duvet" створила ліжко для тих, хто лінується заправляти ліжко - ліжко, яке сама розправляється. Працює новинка за рахунок надувного механізму. Чудо-ліжко являє собою лист-сітку, яку мають у своєму розпорядженні між ковдрою і підодіяльником. Коли портативний насос надуває сітку, ковдра сама розправляється на ліжку, що позбавляє від необхідності заправляти громіздку ковдру самостійно.

«Шапка-невидимка» стала майже реальністю.

Група дослідників Наньянського Технологічного Університету (Сінгапур) створили пристрій, здатний ховати невеликого розміру предмети і тварин. Надалі прилад буде технологічно удосконалитися, а поки він здатний працювати тільки в одновимірній площині. Для винаходу «шапки-невидимки» використовується ефект дзеркал, принцип яких давно відомий фокусникам і ілюзіоністам, що використовують його для створення своїх номерів.

Apple отримала патент на смартфон який згинається.

Компанія Apple на цьому тижні отримала патент, який описує технологію створення смартфону який згинається. Мобільний пристрій, згідно з патентом, можливо згинати по половині, і при цьому не буде ніякої шкоди для виробу. Для цього потрібні дві панелі, які виконують функцію дисплею.

Перелік документів, для державної реєстрації суб’єкта підприємницької діяльності — юридичної особи

Перелік документів, що подаються для державної реєстрації суб'єкта підприємницької діяльності - юридичної особи власником (власниками), уповноваженим ним (ними) органом чи особою (заявником) особисто або поштою (рекомендованим листом). Для державної реєстрації суб'єкта підприємницької діяльності - юридичної особи власник (власники), уповноважений ним (ними) орган чи особа (заявник) особисто або поштою (рекомендованим листом) подають до органу державної реєстрації:установчі документи в повному обсязі для створюваної організаційно-правової форми суб'єкта підприємницької діяльності відповідно до вимог законодавства.

НАСК «ОРАНТА» повернула право на використання власних торговельних марок

Вищий Господарський Суд України 27 вересня 2016 року поставив крапку в майже дворічній суперечці між НАСК «Оранта» і ТОВ «ІМГ інтернешнл холдинг компані» щодо майнових прав на 8 знаків для товарів і послуг, що належать страховику. «Бренд «ОРАНТА» є найбільш впізнаваним на ринку і тому ми не можемо допустити ніяких маніпуляцій навколо компанії з 95-річною історією, заявив Голова Правління В. Грищенко

Mercedes-Benz створив нову марку автомобілів

Mercedes-Benz створив нову марку автомобілів. Електрокари німецького автогіганта будуть випускатися під суббрендом EQ. Mercedes-Benz зареєстрував за собою абревіатуру EQ, яка, імовірно, буде використовуватися для лінійки електромобілів. Джерела, знайомі з планами розвитку німецького автогіганта, заявили про те, що новий суббренд вийде на ринок з двома седанами і двома кросоверами.

З 1 квітня 2016 року буде запроваджений повний текст Міжнародного патентного класифікатора

У зв’язку з тим, що всі роботи, необхідні для запровадження та застосування у державній системі правової охорони інтелектуальної власності повного тексту уніфікованої структури МПК у перекладі українською мовою, були завершені, звертаємо увагу на те, що у державній системі правової охорони інтелектуальної власності з 1 квітня 2016 року запроваджується повний текст МПК у перекладі українською мовою.

Торгова марка «Apple» стала лідером щорічного рейтингу найбільш дорогих брендів світу

Торгова марка «Apple» стала лідером щорічного рейтингу найбільш дорогих брендів світу за даними британського консалтингового агентства Brand Finance. Оцінюють торгову марку, символом якого є надкушене яблуко», в 145,9 млрд. дол., що відповідає 14 % в річному вираженні.

Уряд затвердив Методику визначення середньоринкової вартості легкових автомобілів

18 лютого 2016 року Постановою Кабінету Міністрів України було затверджено Методику визначення середньоринкової вартості легкових автомобілів, якою одночасно було внесено зміни у додатки 1 і 2 до «Порядку визначення середньоринкової вартості легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів».

Набув чинності новий порядок державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців

1 січня 2016 року набрала чинності нова редакція Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань", а 12 лютого 2016 року на виконання зазначеного Закону набрав чинності "Порядок державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи", затверджений Наказом Міністерства юстиції України. Згадані нормативно-правові акти запроваджують якісно нові зміни в системі державної реєстрації.

Apple отримала патент на смарт-годинник iTime

У годинника від Apple буде датчик, що визначає частоту пульсу. iTime вийде відразу у кількох варіантах з дисплеями різних розмірів. В отриманому Apple патенті № 8787006 описується переносний на руці пристрій, здатний підключатися до iPhone і iPad, що володіє набором певних датчиків і вбудованою пам’яттю (dt.ua).

Здача в лізинг, оренду, суборенду нерухомого майна фізичної особи-нерезидента тільки через представника

У Листі ГУ ДФС у м. Києві від 21.01.2016 р. № 255/М/26-15-12-03-12 надано роз'яснення щодо особливостей оподаткування доходу від здачі нерухомого майна, яке знаходиться на території України, в лізинг, оренду або суборенду фізичною особою - нерезидентом України

Як захистити права інтелектуальної власності при експорті та імпорті товарів

Податківці роз'яснили, як уникнути затримок під час митного оформлення товарів, пов'язаних з неоднозначним тлумаченням норм законодавства щодо захисту прав інтелектуальної власності на промислові зразки.

Безкоштовна
консультація