Володимир Зеленський підписав закони про реформу патентного законодавства

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформи патентного законодавства» № 816-IX, який Верховна Рада ухвалила 21 липня 2020 року.

Прийнято Закон який передбачає створення Національного органу інтелектуальної власності

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення національного органу інтелектуальної власності»

Apple планує виготовити більш міцне захисне скло для iPhone

Патент Apple показує, що майбутні продукти будуть більш міцними і довговічними з покриттям зі спірального скла.

Інженери створили підошву, яка ніколи не ковзає

Розроблений за участю інженерів MIT, США матеріал виглядає як тонка і гнучка сталева пластина з нанесеним візерунком у вигляді зміїної луски.

Facebook подала позов за неправомірне використання торгової марки.

Компанія Facebook звернулася до Суду з інтелектуальних прав щодо неправомірного використання торгової марки «Oculus». Позов поданий до російської компанії ТОВ «Еко».

ІТ-податок: у Мінцифри придумали спецрежим IP-Box для творців інтелектуальної власності

Міністерство цифрової трансформації пропонує ввести спеціальний режим IP-Box на компанії, котрі створюють та використовують об'єкти інтелектуальної власності.

Принц Гаррі і Меган Маркл зареєстрували власну торгову марку.

Як стало відомо, Герцоги Сассекські отримали свідоцтво на торговельну марку «Royal Sussex». Зареєстрували дану торговельну марку для видавничої діяльності та благодійності.

Уряд схвалив законопроект “Про медіацію”.

Сьогодні, 27 грудня 2019 року, Уряд схвалив законопроект "Про медіацію". Законопроектом визначається сфера застосування медіації, її принципи, вимоги до медіатора, його права, обов’язки та відповідальність, а також проведення медіації, права та обов’язки сторін.

Українські винахідники будуть отримувати в 10 разів більше коштів.

Український Уряд прийняв постанову про те, що винахідникам, чиї технології будуть впроваджені в реальний сектор економіки, дадуть можливість отримувати в 10 разів більше коштів ніж сьогодні. Дана постанова була ухвалена Урядом і опублікована 16 грудня 2019 року.

Побудова ефективної системи охорони інтелектуальної власності в Україні

Сьогодні, 16 грудня 2019 року, відбулись парламентські слухання на тему: «Побудова ефективної системи охорони інтелектуальної власності в Україні». Вже розроблено проект Національної стратегії розвитку сфери інтелектуальної власності в Україні на період 2020-2025 рік.

Перше свідоцтво на зазначення походження товару.

В Україні 11 листопада 2019 року видано перше свідоцтво про реєстрацію права на використання зареєстрованого зазначення погодження товару, а саме сир «Гуцульська овеча бриндзя». Дану реєстрацію здійснило Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України відповідно до Закону України «Про охорону прав на зазначення походження товарів».

Спеціалізований Вищий суд з питань інтелектуальної власності та економічної конкуренції

В Україні пропонують створити Спеціалізований Вищий суд з питань інтелектуальної власності та економічної конкуренції. Передбачається, що даний суд, за поданням Голови АМКУ буде надавати санкції на перевірку бізнесу.

Вдосконалення правової охорони географічних зазначень

11 вересня 2019 року прийнято за основу проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних зазначень.

Amazon запатентував дзеркало, яке "одягає" на користувача віртуальний одяг

Компанія Amazon запатентовала дзеркало, яке дозволяє "випробувати" одяг в Інтернеті, переносить зображення користувача в віртуальну реальність.

Компанія LG запатентовала новий смартфон, що розтягується

Компанія LG отримала патенти на пристрій, в яких описується пристрій вкрай незвичайної форми. Судячи з документів, корейський виробник працює над смартфоном, здатним перетворюватися в планшет і навпаки розтягуванням або згинанням.

Apple і Nokia вирішили патентний спір

Apple і Nokia почали тісну співпрацю, вирішивши патентну суперечку. Між двома компаніями надзвичайно швидко завершилась патентна суперечка. Американська корпорація Apple і фінський виробник почали тісну співпрацю.

Україна не має жодного зареєстрованого сорту фундука

Яким чином можна вирішувати проблему дефіциту саджанців горіха в Україні? Зараз в «Реєстрі сортів ...» знаходиться 35 сортів волоського горіха, половина з яких селекціоновано Придністровською дослідною станцією.

У США випробували автомобіль-трансформер, що крокує через пробки.

У США випробували машину-трансформер, здатну долати затори на дорогах. Компанія-розробник Thinkmodo назвала своє дітище Hum Rider. Трансформер створений на базі Jeep Cherokee Wagon.

Уряд схвалив законопроект по боротьбі з патентним тролінгом

Кабінет міністрів підтримав проект закону, який передбачає удосконалення правового захисту інтелектуальної власності та боротьбу з так званим "патентним тролінгом".

Renault відкрив патенти на електричний сітікар Twizy

17 січня 2017 компанія Renault передала частину корпоративних патентів на компактний електричний сітікар Twizy в громадське користування.