Реєстрація торгової марки в Україні - досить складний процес. Власне саме тому, формувати кейс заявочних документів на реєстрацію ТМ, має фахівець з права інтелектуальної власності, який, окрім цього, має великий досвід практичної роботи.

Ми пропонуємо своїм клієнтам реєстрацію торговельної марки в Україні по стандартній та прискореній процедурі.

Безкоштовна консультація з питань реєстрації торгової марки: 

Tel. +38 (096) 769-55-91;

Viber +38 (096) 769-55-91;

E-mail aripat@ukr.net

ВАРТІСТЬ РЕЄСТРАЦІЇ ТОРГОВОЇ МАРКИ ПІД КЛЮЧ - 6185,00 ГРН. 

Ми надаємо своїм клієнтам знижку на державні збори - 20 %.

Реєстрація торгової марки - не тільки складання комплекту заявочних матеріалів, але і  відстоювання інтересів заявника на кожній стадії проходження заявки.

Наші фахівці мають практичний досвід роботи в галузі права інтелектуальної власності понад 15 років. Ми професійно зареєструємо для Вас торгову марку в Україні.

При бажанні, допоможемо отримати розширення реєстрації, в будь-яку країну світу.

Ми - команда, яка спеціалізується на наданні глобальних послуг з питань захисту прав на об'єки інтелектуальної власності і пропонуємо найбільш економічно вигідні рішення для потреб наших клієнтів.

Наша команда має великий досвід роботи в набутті, розпоряджанні та захисті прав на торговельні марки по всьому світу.

В сучасному світі, світі нових технологій і можливостей, конкуренції, величезній кількості виробників однорідних товарів чи надавачів послуг, недостатньо виробляти якісний товар чи надавати якісні послуги. Потрібно вирізнити Ваші товари чи послуги серед однорідних.

Ми надамо Вам безкоштовну консультацію з питань набуття, розпоряджання та захисту торгової марки.

Ми пропонуємо своїм клієнтам не тільки оформлення і подання комплекту заявочних матеріалів для реєстрації товарного знаку, а також супроводження проходження заявки на всіх етапах до отримання свідоцтва на торгову марку.

Торговельною маркою може бути унікальний символ, слово (слова), літери, колір (кольори), звук, номер, зображення або запах, що використовуються для ведення бізнесу.

Основною функцією і задачею торгової марки є легке вирізнення Вашого товару чи Вашої послуги від однорідних товарів або послуг інших виробників чи надавачів послуг.

Якщо Ви бажаєте зареєструвати торгову марку, захистити права, які Вам надає свідоцтво на ТМ, і в майбутньому, щоб зареєстрована торгова марка працювала на Вас, зверніться до нас і наші фахівці допоможуть Вам.

Зареєстрована торгова марка є активом, який надає вам виключне право розпоряджатися їм на свій розсуд: використовувати в господарській діяльності, надавати право (ліцензію) на використання іншим особам або продати її.

Замовити реєстрацію торгівельної марки

Торгова марка

 
Зображення ТМ
Заявник
Телефон
e-mail
Контактна особа
Пошук на новизну
Процедура реєстрації

Товари і послуги

для реєстрації

Захист від спаму

РЄЕСТРАЦІЯ ТОРГОВОЇ МАРКИ. ПРОЦЕДУРА.

Можливі 2 процедури реєстрації ТМ: 

- звичайна (термін реєстрації 1,5 - 1,8 років);

- прискорена (термін реєстрації 7 - 8 місяців).

Як уже повідомлялось вище, реєстрація торговельної марки по звичайній процедурі триває понад 1,5 років. За цей час заявка проходить наступні стадії:

 •  встановлення дати подання заявки на реєстрацію торгової марки;
 •  формальна експертиза поданої на реєстрацію ТМ заявки;
 •  кваліфікаційна експертиза. 

Після проходження кожної стадії, заявнику або представнику надсилається висновок, чи відповідає заявка на реєстрацію ТМ умовам законодавства. Якщо не відповідає, заявнику надсилається запит додаткових матеріалів. Протягом 2 місяців Укрпатент має одержати відповідь на запит, в іншому випадку заявка на реєстрацію торгової марки буде вважатись відкликаною.

Прискорена реєстрація торгової марки можлива за 7 - 8 місяців. 

Після замовлення прискореної реєстрації ТМ проходження заявки по всіх стадіях скорочується.

На сьогодні, через 6 місяців з дати подання заявки, можливо одержати рішення про реєстрацію ТМ.

При бажанні, ознайомтесь, будь ласка, з вартістю і процедурою прискореної реєстрації Торговельно Марки.

Реєстрація торгової марки покроково

ПЕРЕВІРКА ТОРГОВОЇ МАРКИ. (Охороноздатність і Новизна)

Наші фахівці БЕЗКОШТОВНО проаналізують Вашу торгову марку і нададуть рекомендації по її охороноздатності. Якщо це необхідно, запропонують внести незначні корективи.

Правова охорона надається знаку, який не суперечить публічному порядку, принципам гуманності, моралі та на який не поширюються підстави для відмови в наданні правової охорони, встановлені Законом України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг».

Охороноспособність - це можливість реєстрації позначення як товарний знак.

Перед початком реєстрації необхідно перевірити, може те чи інше позначення бути зареєстрованим як торгова марка.

Отже, перш ніж приступити до перевірки і реєстрації позначення як товарного знака (знака для товарів і послуг, ТМ), слід оцінити його на відповідність критеріям охороноздатності, що заявляються, зокрема, ст. 5 і 6 Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг».

Після проведення попередньої оцінки охороноздатності, ми радимо провести інформаційний пошук на тотожність та схожість позначення, яке бажаєте зареєструвати як торгову марку, з раніше зареєстрованими торговими марками, чи поданими на реєстрацію позначеннями, відносно таких чи споріднених товарів або послуг.

На сьогодні вартість повної перевірки в Україні торгової марки на новизну становить:

Словесне або зображувальне позначення, 1 клас МКТП - 864.00 грн;

Комбіноване позначення, 1 клас МКТП - 1728.00 грн.

Аналіз звіту про проведений пошук і надання висновку - 600.00 грн.

Інформаційний пошук проводиться по зареєстрованих торгових марках і поданих на реєстрацію заявках на реєстрацію знаків для товарів і послуг в Україні по національній процедурі та за Мадридською угодою.

Станом на 01 грудня 2020 року Укрпатент зареєстрував за національною процедурою 268 166 свідоцтв на знаки для товарів і послуг.

Окрім того, є ще велика кількість поданих заявок, по яких ще не винесено рішень.

Для уникннення відмови в реєстрації ТМ по новизні, ми рекомендуємо перевірити торгову марку перед поданням на реєстрацію.

Термін проведення повного пошуку: звичайний - до 7 робочих днів, терміновий - до 3 робочих днів.

З вартістю інформаційного пошуку Ви можете ознайомитись в розділі «Тарифи».

Отримати безкоштовну консультацію щодо проведення пошуку на новизну або замовити пошук можливо ТУТ

РЕЄСТРАЦІЯ ТОРГОВОЇ МАРКИ. Оформлення.

Якщо позначення, яке Ви бажаєте зареєструвати, відповідає умовам охороноздатності і за результатами інформаційного пошуку не має підстав для відмови по новизні, ми радимо оперативно подати заявку на реєстрацію.

Наші фахівці протягом 1 дня кваліфіковано оформлять заявочні документи і подадуть на реєстрацію.

Пам’ятайте: чим швидше подана заявка на реєстрацію до Укрпатенту, тим більш рання дата пріоритету буде встановлена.

Вартість оформлення і подання заявочних документів на реєстрацію торгової марки від 1500,00 грн.

Отримати безкоштовну консультацію щодо оформлення і подання заявочних документів на реєстрацію торгової марки або замовити оформлення заявки на реєстрацію ТМ можливо ТУТ.

Державний збір за подання заявки на реєстрацію ТМ за кожен заявлений клас МКТП - 4000,00 грн., додатково за зазначення кольору - 1000,00 грн.

Увага!!! Ми пропонуємо своїм клієнтам 20 % знижку на державні збори по реєстрації ТМ.

Реєстрація торгової марки дозволяє поставити символ ® для товарів або послуг, які він охоплює, і не дозволяє іншим користуватися нею.
Реєстрація торгової марки дає Вам автоматичне право на судовий позов проти тих, хто використовує вашу торговельну марку без вашого дозволу.
Залишити Вашу торгову марку незареєстрованою може означати, що інший заявник може використати у власних інтересах торгову марку, а отже, має більше прав на використанняї, ніж Ви. 
 
Пам'ятайте: чим швидше подана заявка на реєстрацію товарного знака в Укрпатент, тим більш рання дата пріоритету буде встановлена.

Свідоцтво на торговельну марку 

Свідоцтво надає його власнику виключне право забороняти іншим особам використовувати без його згоди:

- зареєстрований знак стосовно наведених товарів і послуг;

- зареєстрований знак стосовно товарів і послуг, споріднених з наведеними у свідоцтві, якщо в результаті його використання можна ввести в оману щодо особи, яка виробляє товари чи надає послуги;

- позначення, схоже із зареєстрованим знаком, стосовно наведених у свідоцтві товарів і послуг, якщо внаслідок такого використання ці позначення і знак можна сплутати;

- позначення, схоже із зареєстрованим знаком, стосовно товарів і послуг, споріднених з наведеними у свідоцтві, якщо внаслідок такого використання можна ввести в оману щодо особи, яка виробляє товари чи надає послуги, або ці позначення і знак можна сплутати.

За видачу свідоцтва на торговельну марку сплачується збір:
 • для резидента України - 85,00 грн .;
 • для нерезидента України - 200,00 дол.

Від дати подання заявки до отримання свідоцтва на торгову марку проходить багато часу (на сьогодні це до 2 років).

Ми можемо запропонувати Вам значно скоротити ці терміни до 7 - 8 місяців.

З вартістю прискореної реєстрації товарного знаку можливо ознайомитись в розділі Тарифи, або розрахувати онлайн, скориставшись калькулятором  Торгова марка Реєстрація.

Для реєстрації торгової марки надішліть, будь-ласка, АНКЕТУ ми проаналізуємо надану інформацію і протягом 1 дня надамо Вам рекомендації.

Замовити реєстрацію ТМ ОНЛАЙН

РЕЄСТРАЦІЯ ТМ. ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ.

Згідно з Законом не реєструються як торгова марка позначення:

 • Які суперечать суспільним інтересам, принципам гуманності і моралі;
 • Імітують або зображують державні герби, прапори та інші державні символи, офіційні назви держав, емблеми, скорочені або повні найменування міждержавних організацій, офіційні клейма, печатки, нагороди.
 • Які не мають розрізняльної здатності;
 • Торгові марки, які увійшли до загального вжитку для позначення товарів/послуг певного виду;
 • Є загальноприйнятними символами і термінами;
 • Торгові марки, які складаються лише з позначень, що є описовими для товарів і послуг що реєструються;
 • Знаки для товарів і послуг, які представляють собою форму товарів, яка визначається виключно або головним чином властивістю або призначенням товарів;
 • Торговельні марки, які вводять в оману щодо дійсного виробника чи надавача послуг.

Також не реєструються в якості торгових марок позначення, які є тотожними або схожими до ступеня змішування з:

 • Торговими марками раніше зареєстрованими чи заявленими на реєстрацію іншими особами щодо тих самих або однорідних товарів і послуг;
 • Торговим марками інших осіб, якщо вони охороняються без реєстрації згідно з міжнародними договорами, учасниками яких є Україна, також знаки для товарів і послуг, які визнані загальновідомими згідно Ст.6 bis Паризької конвенції про охорону промислової власності;
 • Фірмовими найменуваннями, які відомі в Україні і належать особам, які мали на них право до дати подання заявки на реєстрацію до Укрпатенту, щодо тих самих або однорідних товарів чи/або послуг.
 • Кваліфікованими зазначеннями походження товарів;
 • Знаками відповідності які зареєстровані в установленому порядку.

Не реєструються в якості торговельних марок позначення, які відтворюють:

 • Промислові зразки, правовласниками яких є інші особи;
 • Назви відомих в Укрїні творів авторського права, цитати і персонажі з них без згоди власнка або правонаступника;
 • Прізвища, імена, псевдоніми відомих в Укрїні осіб без їх згоди. 
Створення торгової марки

Успішний брендинг є ключем до перевищення конкурентів і створення лояльності клієнтів.

Це вимагає ретельного розгляду вашої місії, творче мислення і сильне бажання з'єднатися з людьми, які в кінцевому підсумку зроблять вашу компанію успішною.

Для початку потрібно вирішити, що особливого у вашій компанії, що робить ваш продукт унікальним.

Після аналізу, ми розробимо унікальний логотип і слоган, які піднімуть дух вашої компанії, і будемо сприяти його просуванню.

Реєстрація торгової марки яка містить в своєму складі офіційну назву держави. Процедура.

Бути чи не бути?

Ствердна відповідь на поставлене запитання можлива за наявності певних умов. Так, отримати згоду на внесення до знака для товарів і послуг позначення, що містить офіційну назву держави "Україна", мають змогу фізичні особи — підприємці, зареєстровані в установленому законодавством України порядку та юридичні особи, створені в установленому законодавством України порядку за умови існування сукупності або окремих факторів, якими є:

 • використання офіційної назви держави "Україна" як елемента знака для товарів і послуг не суперечитиме публічному порядку, принципам гуманності й моралі, сприятиме інтересам держави та не вводитиме в оману громадськість щодо особи, яка виробляє товар чи надає послуги;
 • товари і послуги, щодо яких передбачається використання такого знака для товарів і послуг, мають промислову, освітню, наукову, культурну чи художню цінність;
 • види товарів та/або послуг, які виробляє та/або надає заявник, є унікальними, притаманними лише Україні;
 • заявник займає домінуюче положення на ринку України щодо товарів та/або послуг, для яких передбачається використання знака для товарів і послуг;
 • заявник здійснює зовнішньоекономічну діяльність та в своїй групі товарів та/або послуг зовнішньоекономічної діяльності займає домінуюче положення;
 • тривалість діяльності заявника на ринку України або світовому ринку щодо таких товарів та/або послуг становить не менше 5 років.

Зазначені фактори мають знайти офіційне підтвердження шляхом надання документів, що підтверджують визнання якості товарів та/або послуг заявника на національному та/або міжнародному рівні за результатами його участі в:

 • виставках, конкурсах, конференціях, семінарах (копії дипломів, грамот, нагород тощо);
 • відомості про діяльність заявника в інтересах України, опубліковані в офіційних засобах масової інформації тощо.

Шляхом процедури...

Якщо ви відповідаєте критеріям, перерахованим вище, маєте звернутися з клопотанням про надання згоди на внесення до торговельної марки, що містить офіційну назву держави "Україна", та необхідним пакетом документів за місцезнаходженням Державного офісу інтелектуальної власності України.

Компетентним органом, який розглядає клопотання про використання офіційної назви держави "Україна" в складі торговельної марки, є Комісія щодо погодження питань про внесення позначення, що містить офіційну назву держави "Україна", до знака для товарів і послуг (далі — Комісія). Остаточні результати розгляду клопотання Комісією відображаються в рішенні Комісії.

Матеріальна сторона реалізації процедури — до уваги

Варто пам’ятати, що за включення до торговельної марки позначення, що відображує назву держави "Україна"додатково стягується державний збір у розмірі 24 000 гривень, окрім сплати основного збору за подання заявки на знак для товарів і послуг

Ми готові допомогти Вам з реєстрацією торгової марки в Україні, яка містить в своєму складі офіційну назву держави. 

Тел., Вайбер: + 38 (096) 769-55-91, e-mail: aripat@ukr.net