Процедура прискореної реєстрації ТМ

Реєстрація торгової марки по прискореній процедурі триває 3 місяці з дати зарахуання коштів. Замовити реєстрацію ТМ по прискореній процедурі можливо не раніше 3 місяців з дати подання заявки.

Після завершення прискореної реєстрації ТМ, заявнику аба представнику, надсилається висновок експртизи. Якщо це рішення про реєстрацію ТМ, оплачується державний збір за публікацію (600,00 грн за кожен клас, якщо заявлена на реєстрацію ТМ чорно-біла) і державне мито за видачу свідоцтва. Оригінали квитанцію надсилаються до Укрпатенту.

По отриманні оплати за публікацію і державного мита за видачу свідоцтва, дані про видачу свідоцтва публікуються в офіційному бюлетені "Промилова власність". Після публікацї, заявнику або представнику, надсилається свідоцтво.

Інструменти
для реєстрації ТМ

Вартість прискореної реєстрації ТМ

 • Словесне або зображувальне позначення — 5220.00 грн.,
 • за кожен наступний клас МКТП — 612.00 грн.;
 • Комбіноване позначення — 9396.00 грн.,
 • за кожен наступний клас МКТП — 960.00 грн.

Вартість реєстрації ТМ по стандартній процедурі 5385.00 грн., в тому числі:

   • державний збір за подання заявки — 3200.00 грн.;
   • послуги по складанню заявочних матеріалів, поданню на реєстрацію і супроводженні до отримання свідоцтва — 1500.00 грн.;
   • державний збір за публікацію про видачу свідоцтва в бюлетні «Промислова власність» — 600.00
   • державне мито за видачу свідоцтва — 85.00 грн.

Увага! Ми надаємо своїм клієнтам 20 % знижку на державні збори.

Більш детально з вартістю і термінами прискореної реєстрації торгової марки Ви можете ознайомитись в розділі «Тарифи» або «Калькулятор».

Прискорена реєстрація торгової марки потрібна, зокрема, для отримання домену першого рівня.


Сповідуючи принцип «професіоналізм і націленість на результат — неодмінна запорука успіху», ми переконаємо в цьому і Вас в процесі нашої плідної співпрац

Безкоштовна консультація по прискореній реєстрації ТМ

Інші послуги

Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація з питань реєстрації торгової марки: +38 (096) 769-55-91 або залишіть ваш номер телефону і ми вам перетелефонуємо.