Вартість прискореної реєстрації торгової марки

На сьогодні термін реєстрації торгової марки без прискорення процедури триває понад 1,5 року. Такі терміни,насамперед, зумовлені великою кількістю заявок, які надходять до Укрпатенту для реєстрації. В нормативних документах конкретний термін розгляду заявки на знак для товарів не передбачений.

Відразу хочемо зазначити, що право на торгівельну марку виникає з дати реєстрації, а пріоритет - з дати подання (якщо не подані документи для встановлення Конвенційного пріоритету).

Досить часто прискорена реєстрація знаку для товарів і послуг зумовлена отриманням домену 1 рівня (.UA).

Існує процедура прискореної реєстрації торгової марки (7 - 8 місяців).

Вартість прискореної реєстрації торгової марки за 7-8 місяців

 Словесне або зображувальне позначення в 1 класі МКТП - 5220,00 грн.

за кожен наступний заявлений клас МКТП - 612,00 грн.

 Комбіноване позначення в 1 класі МКТП - 9396,00 грн.

за кожен наступний клас МКТП - 960,00 грн.

Вище зазначено вартість проведення прискореної реєстрації знаку для товарів і послуг.

Окрім даних платежів оплачуються обов'язкові платежі, а саме:

  • державний збір за подання заявки на знак для товарів і послуг (збір 40100) - 1000,00 грн. за кожен заявлений клас МКТП, + 500,00 грн., якщо заявляється на реєстрацію позначення в кольорі;
  • державний збір за публікацію про видачу свідоцтва (збір 41700) - 150,00 грн., + 100,00 грн. за публікацю позначення в кольорі);
  • державне мито за видачу свідоцтва на торгову марку - 85,00 грн.

 Командаготова запропонувати Вам найкоротші терміни реєстрації торгової марки за оптимальними цінами!

Для Вас буде корисною інфоррмація щодо реєстрації торговельної марки та промислового зразка на наступних сторінках нашого сайту:

Теги: Прискорена реєстрація ТМ; Як прискорити реєстрацію товарного знаку? Яка вартість реєстрації торгової марки? Термін реєстрації ТМ; Що потрібно щоб прискорити патентування ТМ; Реєстрація ТМ в Україні; Патентування ТМ в Києві; Як запатентировать ТМ? Як зареєструвати торгову марку? Оформлення документів для патентування ТМ; Як оформити документи для патентування ТМ самостійно? Патентування ТМ самостійно; Реєстрація самостійно торгової марки. Реєстрація ТМ Срочно; Срочна реєстрація ТМ; Державний збір за подання заявки.

Безкоштовна
консультація