Ми професійно зареєструємо для Вас торговельну марку. 

Безкоштовна консультація щодо реєстрації торгової марки Tel.: + 38 (096) 769-55-91; Viber +38 (096) 769-55-91; Email.: aripat@ukr.net

Видача свідоцтва на торгову марку здійснюється міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства у місячний строк після державної реєстрації знака для товарів і послуг. 

Свідоцтво на торгову марку видається особі, яка має право на його одержання. Якщо право на одержання свідоцтва мають кілька осіб, їм видається одне свідоцтво.
Форма свідоцтва і зміст зазначених у ньому відомостей визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері інтелектуальної власності.

Термін дії свідоцтва на знак для товарів і послуг становить 10 років з дати подання заявки. 

Дія свідоцтва може бути подовжена на наступні 10 років при умові оплати державного збору за продовження терміну дії свідоцтва і надсилання клопотання. Платіжне доручення про оплату відповідного збору разом з клопотанням про продовження терміну дії свідоцтва надсилається до Укрпатенту.

За подання клопотання про продовження терміну дії свідоцтва на наступні 10 років сплачується державний збір в розмірі:

власником знака є одна особа за один клас МКТП – 12000,00 грн.

→ додатково за кожен наступний клас МКТП – 1200,00 грн.

→ власниками торгової марки є кілька осіб – 130 % вищезаначеної суми.

Для реєстрації вашого позначення як торговельної марки для Вас буде корисною інформація на наступних сторінках нашого сайту:

Теги: Свідоцтво на торгову марку; Як отримати свідоцтво на ТМ; Що потрібно для отримання свідоцтва на ТМ? Термін реєстрації ТМ в Україні; Отримати свідоцтво на ТМ самостійно; Як отримати свідоцтво на ТМ самостійно? Реєстрація ТМ в Україні; Свідоцтво на ТМ Зразок.