Патент Apple показує, що майбутні продукти будуть більш міцними і довговічними з покриттям зі спірального скла.
 
Смартфон пройшов довгий шлях, і, за словами розробників, він буде продовжувати розвиватися для підвищення надійності. Остання подібна технологія була запатентована в Відомстві по патентах і товарних знаків США, в якому йдеться про більш міцне захисне скло для майбутніх моделей iPhone.
 
Новий патент Apple пояснює, як спіральні зернові покриття на скляній структурі iPhone можуть зробити його більш стійким до пошкоджень і довговічним. iPhone не буде єдиним пристроєм, на який можна нанести покриття, оскільки цю технологію можна застосовувати і на інших продуктах, таких як iPad, iMac і навіть Apple Watch. На сайті Apple говориться, що «Створення більш міцного скла, це не ракетобудування. Це молекулярна наука ».
 
Згідно з новим патентом Apple, шари тонкого наповнювача можна розпорошувати на корпус за допомогою методу осадження з парової фази. Покриття матиме безліч переваг, таких як захист від подряпин, анти-відблиск і багато іншого.
 
Структура скла досяжна за допомогою декількох шарів покриття з використанням полікристалічних матеріалів, і зерна будуть реалізовані у вигляді чергування спіралі. Розташування спіральних зерен видно на вбудованому зображенні.
 
Оскільки непосвяченій людині досить важко зрозуміти молекулярну науку, і усвідомити як будуть відрізняться нові скла від старих, залишається сподіватися, що Apple зроблять дійсно міцне захисне скло для своїх продуктів.
 
 
 
Джерело: Технопортал