Apple і Nokia почали тісну співпрацю, вирішивши патентну суперечку. Між двома компаніями надзвичайно швидко завершилась патентна суперечка. Американська корпорація Apple і фінська компанія-виробник телекомунікаційного устаткування Nokia планують тісну співпрацю в зв'язку з вирішенням патентного спору між компаніями. Про це повідомляє rbc.ua.

"Apple вирішила патентну суперечку з Nokia і погодилася купити більше своїх мережевих продуктів і послуг, піднявши акції Nokia на 7%. Угода означає, що Nokia отримає більше роялті від Apple за використання своїх патентів на мобільний телефон, що допоможе компенсувати зниження попиту на мобільне мережеве обладнання ", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією видання, аналітики не очікували такого швидкого вирішення спору, який почався в грудні. Зазвичай, подібні юридичні суперечки, широко поширені в галузі, затягуються на роки. Крім того, за спільною заявою компаній, Nokia також буде поставляти продукти мережевої інфраструктури Apple, а Apple відновить продажу цифрових продуктів для здоров'я в роздрібних і інтернет-магазинах Nokia і розгляне подальшу співпрацю в галузі охорони здоров'я.

Цифрова охорона здоров'я - одна з тих областей, на які націлена Nokia, намагаючись розвинути нові компанії, щоб компенсувати падіння попиту на мережеве обладнання в масштабах всієї галузі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що фінська компанія Nokia подала ряд скарг до судів Німеччини та США проти американської Apple, стверджуючи, що продукти компанії порушують ряд патентів Nokia.

Безкоштовна
консультація